ثبت درخواست و پیگیری سفارش

5 نکته مهم در طراحی پروفیل اختصاصی آلومینیوم

پروفیل های آلومینیومی همه کاره هستند و در طیف وسیعی از صنایع و کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد. اما این تنوع برنامه ها به این معنی است که موجودی پروفیل های استاندارد تامین کننده شما همه نیازها را پوشش نمی دهد.

بسیاری از طراحان محصول با موقعیت های منحصر به فردی مواجه می شوند. آنها ممکن است به اشکال غیر استاندارد، پرداخت های تخصصی یا آلیاژهای غیر معمول نیاز داشته باشند. بنابراین تولید پروفیل های آلومینیومی اختصاصی بسیار منطقی است.

اگر می خواهید پروفایل های اکسترود شده اختصاصی تولید کنید، باید از ضروری ترین ملاحظات طراحی آگاه باشید. این مقاله پنج نکته اصلی طراحی پروفیل ما را فهرست می کند تا شما را در مسیر درست قرار دهد. این نکات به شما کمک می کند تا از مشکلات کیفیت اجتناب کنید و هزینه ها را هنگام تولید پروفیل های اختصاصی مدیریت کنید. در ادامه مطلب همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

پروفیل اختصاصی آلومینیوم

فهرست مطالب

 • نکته شماره 1 – آلیاژ مناسب را برای کاربرد خود انتخاب کنید
 • نکته شماره 2 – مناسب ترین سطح را انتخاب کنید
 • نکته شماره 3 – هزینه های پروفیل های اختصاصی آلومینیوم را بدانید
 • نکته شماره 4 – با روش های اتصال پروفیل آلومینیوم آشنا شوید
 • نکته شماره 5 – طراحی برای کارایی تولید

مقاله پیشنهادی: خواص و کاربردهای آلومینیوم 6063

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

پروفیل اختصاصی آلومینیوم

نکته شماره 1 – آلیاژ مناسب را برای کاربرد خود انتخاب کنید

پایگاه های داده مواد تعداد قابل توجهی از آلیاژهای آلومینیوم را برای طراحان فهرست می کنند. گرفتار شدن در انتخاب موردی که بهترین ویژگی های فیزیکی را برای برنامه شما فراهم می کند آسان است. اما باید تأثیر اکسترودپذیری را نیز به دقت در نظر بگیرید.

انتخاب یکی از محبوب ترین آلیاژهای پروفیل آلومینیوم می‌تواند ویژگی‌های پروفیل را بهبود بخشد. انجام این کار همچنین می تواند عیوب را به حداقل برساند و هزینه های تولید را کاهش دهد.

این آلیاژها ممکن است استحکام، سختی یا مقاومت در برابر سایش کمتری نسبت به برخی از آلیاژها داشته باشند. با این حال، هنوز راه هایی برای تنظیم دقیق خواص آلومینیوم پس از تولید پروفیل وجود دارد. عملیات حرارتی و تلطیف می تواند به شما کمک کند تا بهترین کیفیت ها را برای ساخت آسان و افزایش دوام داشته باشید.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل قوطی آلومینیوم 50*100 میلیمتر با ضخامت 1.8 میلیمتر

نکته شماره 2 – مناسب ترین خدمات تکمیلی را انتخاب کنید

یکی دیگر از راه‌های عالی برای بهبود عملکرد محصولات آلومینیومی اکسترود شده، اعمال پوشش‌های سطحی است. چندین نوع متداول روکش آلومینیومی وجود دارد که هر کدام مزایای متفاوتی دارند.

خدمات تکمیلی سطوح پروفیل ها می تواند دوام یا زیبایی پروفیل های اختصاصی شما را بهبود بخشد و برخی از پرداخت ها حتی می توانند هر دو را انجام دهند.

به عنوان مثال، آندایز کردن پروفیل های آلومینیومی می تواند مقاومت در برابر خوردگی و سایش را بهبود بخشد. در عین حال به شما امکان می دهد تا آلومینیوم را در رنگ های متالیک مختلف رنگ آمیزی کنید

نکته شماره 3 – هزینه های پروفیل های اختصاصی آلومینیوم را بدانید

به دست آوردن ارزش مناسب برای پول شما برای موفقیت یک پروژه ضروری است. به همین دلیل است که درک عوامل مختلفی که بر هزینه پروفیل های اختصاصی تأثیر می گذارند بسیار ارزشمند است.

هزینه های تولید پروفیل های آلومینیومی اختصاصی به شدت تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد:

 1. نوع آلیاژ آلومینیوم استفاده شده
 2. اندازه و پیچیدگی قالب پروفیل اختصاصی (گاهی اوقات هزینه های ابزار با حجم بالا بازپرداخت می شود)
 3. هزینه فعلی آلومینیوم
 4. هزینه های نیروی کار محلی
 5. نرخ حمل و نقل بین المللی
 6. تخفیف برای حجم تولید بزرگتر (یا نشانه گذاری برای دسته های کوچکتر)
 7. زمان اضافی و تجهیزات تخصصی مورد نیاز برای عملیات حرارتی یا پرداخت سطح

درک اینکه چگونه و چرا عناصر مختلف بر قیمت پروفیل های آلومینیومی اختصاصی تأثیر می‌گذارند حیاتی است. به این ترتیب می توانید تصمیمات بهتری بگیرید و بهترین ارزش را به دست آورید.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل ناودانی آلومینیوم کف 30، بال 30 و ضخامت 1.8 میلیمتر

پروفیل اختصاصی آلومینیوم

نکته شماره 4 – با روش های اتصال پروفیل آلومینیوم آشنا شوید

گنجاندن اتصالات در طراحی پروفیل اختصاصی شما می تواند به طرز شگفت آوری مفید باشد. گاهی اوقات، یک پروفیل آلومینیومی می تواند خیلی بزرگ، نامتقارن یا پیچیده باشد. در این موارد، اتصال چند پروفیل به یکدیگر، ساخت را آسان تر و ارزان تر می‌کند.

روش های اتصال پروفیل نیز می تواند ماژولار بودن محصول شما را بهبود بخشد. آنها قابلیت سفارشی سازی آن را در حین استفاده افزایش می دهند و در حین نصب قابل کنترل تر می شوند.

حتی گزینه ای برای استفاده از اتصالات لولای تخصصی وجود دارد که امکان چرخش محدود در محل اتصال را فراهم می کند. انجام این کار انعطاف پذیری را به مجموعه ها اضافه می کند.

دانستن روش های مختلف اتصال پروفیل بسیار ارزشمند است. آنها می توانند تطبیق پذیری پروفیل های آلومینیومی اختصاصی شما را بهبود بخشند. انتخاب مناسب ترین روش اتصال نیز می تواند هزینه های ساخت را کاهش دهد.

نکته شماره 5 – طراحی برای کارایی تولید

ارزش تولید کارآمد آشکار است: کاهش هزینه های تولید و بهبود کیفیت محصول. اما چگونه طراحی خود را برای به دست آوردن این مزایا بهینه می کنید؟

راه های زیادی برای بهینه سازی فرآیند تولید پروفیل آلومینیوم وجود دارد. انتخاب آلیاژهای شکل پذیر، طراحی پروفیل برای توزیع یکنواخت تنش ها و استفاده از نرم افزار مدل سازی راه های بسیار خوبی هستند.

چیزهای زیادی در مورد طراحی پروفیل های آلومینیومی اختصاصی وجود دارد، بنابراین ما طبیعتاً نمی توانیم همه چیز را در اینجا پوشش دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله طراحی پروفیل های آلومینیوم گروه مهندسی فیلت را بررسی کنید، که ما با اطلاعات مفیدی برای طراحان آماده کرده ایم.

همچنین می توانید دیدگاه های مهندسان تولید کننده با تجربه مرتبط گروه مهندسی فیلت را بدست آورید و با خیال راحت درباره خدمات تولید پروفیل آلومینیوم اختصاصی ما بیشتر بدانید و در صورت نیاز به کمک، با ما تماس بگیرید. مهندسان گروه مهندسی فیلت می توانند در مورد قابلیت ساخت طرح شما بازخورد ارائه دهند.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل لوله آلومینیوم به قطر خارجی 7، قطر داخلی 5 و ضخامت 1 میلیمتر

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست