ثبت درخواست و پیگیری سفارش

درباره ما
گروه مهندسی فیلت (Fillet Group) با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم در مقاطع اختصاصی، عمومی و صنعتی توانسته است سهم قابل توجهی از بازار ایران و کشورهای همسایه را از آن خود نماید. طراحی اصولی مطابق با استانداردهای بین المللی باعث شده است که تولیدات گروه مهندسی فیلت، علاوه برکیفیت عالی به لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد.

خطوط اکستروژن آلومینیوم به همراه خط رنگ پودری الکترو استاتیک تمام اتوماتیک با پاشش رنگ بصورت رباتیک، خط دکورال با کیفیت بسیار بالا و خط آندايزینگ (آبکاری)؛ با به كار گرفتن تكنيك هاي جديد مهندسی توانسته است ارائه دهنده خدمات نوينی در اين بخش از صنعت به مشتريان خود باشد.

واحد طراحی و کارگاه ساخت قالب اکستروژن از دیگر زیر مجموعه های گروه مهندسی فیلت می باشد که ضمن تسریع بخشیدن به روند تولید، تاثیر چشمگیری بر کیفیت پروفیل های تولیدی دارد.

کارگاه خدمات جانبی شامل برشکاری با دستگاه CNC، سوراخکاری و قلاویز کاری، پانچ، خمکاری و سری تراشی می باشد و کلیه مراحل فوق با نظارت کامل واحد کنترل کیفیت گروه مهندسی فیلت انجام می شود.

این مجموعه با بهره گیری از تجربیات خود در زمینه تولید انواع پروفیل آلومینیومی در نظر دارد با کاهش هزینه های مازاد و همچنین ارتباط مستقیم با مشتریان محترم، ضمن ارائه محصول برتر، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد که این هدف زمینه ساز حذف واسطه های کاذب و به تبع آن کاهش قیمت ها خواهد شد.

باعث افتخار ماست كه با ارائه خدمات متفاوت بتوانیم پاسخگوی نياز مشتریان محترم باشیم و نام محترمشان در زمره‌ مشتريان خوش نام گروه مهندسی فیلت قرار گيرد.

فیلت؛ حس مسئولیت تولید و فروش

تماس با گروه مهندسی فیلت : ٠٢١٤٤٦٧٥٧٩٨

تماس مستقیم : ٠٩١٢٣٠١٨٧١٠

فهرست