ثبت درخواست و پیگیری سفارش

پروفیل قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم چیست؟

پروفیل به معنای ثابت بودن مقطع در طولی مشخص است. قوطی آلومینیوم به هر مقطع آلومینیومی که دارای چهار ضلع یکسان و غیر یکسان که هر دو ضلع با یکدیگر زاویه قائمه (90 درجه) داشته باشند، اطلاق می شود. پروفیل قوطی آلومینیوم در دنیای پیشرفته تکنولوژی و صنعت کاربردهای متنوعی دارد. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

قوطی آلومینیوم

مقاله پیشنهادی: پروفیل پاسار چیست؟

پروفیل قوطی آلومینیوم به عنوان یکی از پرمصرف ترین بخش مصارف آلومینیوم در صنایع مختلف می باشد. ابعاد حائز اهمیت در قوطی آلومینیوم، طول و عرض و ضخامت آن می باشد.

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

پروفیل قوطی آلومینیومی به دلیل داشتن رنگ روشن در حالت خام و طیف وسیع رنگ های پودری الکترواستاتیک، تنوع رنگ های آندایز (آبکاری) و همچنین تنوع در رال رنگ دکورال (طرح چوب)، بسیار زیبا و شکیل است و حس زیبایی را به طور کامل به چشمان بیننده منتقل می کند و بسیار چشم نواز می باشد.

قوطی آلومینیوم

برای تولید پروفیل قوطی آلومینیوم، ابتدا ماده اولیه یا همان بیلت آلومینیوم را حرارت می دهند و سپس تحت فشار بسیار بالا از میان قالب‌های اکستروژن که بر اساس نقشه های مختلف قوطی ها ساخته شده اند عبور می دهند و مواد اولیه (بیلت) پس از عبور از قالب مربوطه به صورت پروفیل های قوطی آلومینیومی در ابعاد متفاوت در می آیند و پس از سپری کردن مرحله ایجینگ (سخت کاری) و خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک، آندایزینگ (آبکاری) و دکورال و خدمات جانبی مانند برشکاری و ماشینکاری و غیره بسته بندی و برای مصرف کننده ارسال می گردد.
لازم به ذکر است که خدمات برشکاری پروفیل قوطی آلومینیوم با توجه به ابعاد برش که توسط مشتری ارائه می گردد و با دستگاه CNC بصورت دقیق و مطابق با ابعاد برش ارائه شده، صورت می پذیرد.

قوطی آلومینیوم

خرید قوطی آلومینیوم

تولید قوطی آلومینیوم از ابعاد بسیار کوچک تا ابعاد بسیار بزرگ با ضخامت های مختلف همراه با نظارت متخصصان واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد. جهت خرید قوطی آلومینیوم و ثبت سفارش با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

جهت بازدید مقاطع پروفیل قوطی آلومینیوم به همراه مشخصات فنی کلیک نمایید: پروفیل قوطی آلومینیوم

در اینجا به برخی از مقاطع پرکاربرد پروفیل قوطی آلومینیوم اشاره می کنیم:

قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل نبشی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

بیشتر بدانید: پروفیل لوله آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم

ویژگی های پروفیل قوطی آلومینیوم

 • یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های قوطی آلومینیوم شکل‌پذیر بودن و انعطاف پذیر بودن آن می باشد و به همین علت جایگزین بسیار مناسبی برای فلز آهن شده است.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل ناودانی سیمانکاری آلومینیوم

 • وزن بسیار سبک آن نسبت به سایر فلزاتی مانند آهن از ویژگی های بسیار مهم پروفیل قوطی آلومینیوم می باشد و به همین علت در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.
 • از زمان ورود پروفیل قوطی آلومینیوم به بازار، این فلز همواره جایگاه خود را در دو حوزه ساختمانی و صنعتی حفظ کرده است. ویژگی بسیار مهم دیگر پروفیل قوطی آلومینیوم  تبادل دما در آن می باشد که این ویژگی یکی از مهم ترین تفاوت های قوطی آلومینیوم با پروفیل قوطی آهن می‌باشد.

قوطی آلومینیوم

 • ویژگی مهم دیگر پروفیل قوطی آلومینیوم، زیبایی منحصر به فرد آن می باشد.
 • پروفیل قوطی آلومینیومی بسیار مستحکم است و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همین ویژگی باعث شده است که در بسیاری از صنایع مانند صنعت عمران و ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.

قوطی آلومینیوم

بیشتر بدانید: پروفیل ناودانی آلومینیوم

 • پروفیل قوطی آلومینیوم در نواع ابعاد و اندازه بسیار راحت و سریع نصب می گردد.
 • پروفیل قوطی آلومینیوم از ویژگی غیر قابل اشتعال بودن برخوردار است و گزینه بسیار مناسب و امن برای این گونه محیط ها می باشد.

قوطی آلومینیوم

از دیگر ویژگی های پروفیل قوطی آلومینیومی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استحکام بالا در شرایط متنوع جوی و آب و هوایی
 • قابلیت جوشکاری و خدمات جانبی دیگر مانند برشکاری، ماشینکاری، سوراخکاری و غیره
 • مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی و پوسیدگی
 • پروفیل قوطی آلومینیوم قابلیت بازیافت دارد.

قوطی آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل سپری آلومینیوم

کاربردهای قوطی آلومینیوم

پروفیل قوطی آلومینیومی با توجه به تنوع در ابعاد طول و عرض و همچنین ضخامت در موارد بسیار زیادی در صنایع مختلف و غیره مورد استفاده قرار می گیرد که به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

صنعت هوا فضا – صنعت ساختمان سازی و معماری – صنعت لوازم خانگی مانند دستگیره های یخچال و اجاق گازهای رومیزی و مبله – صنایع دکوراسیون داخلی (پارتیشن ، مبلمان و میز و صندلی اداری) – ساخت قاب پنجره ها – دامداری ها و مرغداری ها – ساخت بیمارستان های صحرایی –  مصارف شخصی در منزل – صنایع روشنایی و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

قوطی آلومینیوم

قیمت قوطی آلومینیوم

قوطی آلومینیوم کاربردهای فراوانی دارد و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل در ابعاد و سایزهای متنوع تولید می شود و با توجه به ابعاد آن قیمت های مختلفی دارد. جهت اطلاع از قیمت های قوطی آلومینیوم با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست