ثبت درخواست و پیگیری سفارش

پروفیل نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم چیست؟

در دایره لغات، پروفیل به معنی ثابت بودن مقطع در طولی مشخص است. پروفیل آلومینیوم در دنیای صنایع و تکنولوژی مدرن و پیشرفته کاربردهای گوناگونی دارد. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

نبشی آلومینیوم

مقاله پیشنهادی: ناودانی آلومینیوم

پروفیل نبشی آلومینیوم یکی از پرکاربردترین و پرمصرف ترین بخش مصارف آلومینیوم در صنایع مختلف می باشد. پروفیل نبشی آلومینیوم یک پروفیل صنعتی و ساختمانی می باشد. ابعاد حائز اهمیت در پروفیل نبشی آلومینیوم، طول و عرض و ضخامت آن می باشد و به خاطر شباهت بسیار زیادی که به حرف L در زبان انگلیسی دارد به پروفیل ال آلومینیوم نیز معروف می باشد. طول و عرض در پروفیل ناودانی آلومینیوم یا بصورت مساوی و یا بصورت نامساوی در دو اندازه متفاوت می باشد که در صورت نامساوی بودن به آن پروفیل ناودانی نامتقارن آلومینیوم می گویند. در بعضی از مقاطع پروفیل نبشی آلومینیوم که می بایست بر روی سطح کار نلغزد، سطح زیر طول و عرض را به دلیل ایجاد اصطکاک با سطحی که قرار است بر روی آن قرار گیرد به صورت آجدار طراحی و تولید می کنند که به آن پروفیل نبشی آجدار آلومینیوم می گویند.

نبشی آلومینیوم

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

پروفیل نبشی آلومینیوم به دلیل داشتن تنوع ارائه به کاربران محترم به صورت های خام (رنگ نقره ای طبیعی آلومینیوم) و رنگ پودری الکترواستاتیک در طیف های رنگی متنوع، آندایز (آبکاری) در طیف های متنوع مانند شامپاین، طلایی و مشکی و همچنین به صورت رنگ دکورال (طرح چوب)، از زیبایی بسیار بالا و چشم نوازی برخوردار می باشد و زیبایی منحصر به فرد خود را نیز به چشمان کاربران خود منتقل می کند.

نبشی آلومینیوم
آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل قوطی آلومینیوم

مرحل تولید پروفیل نبشی آلومینیوم به این گونه است که در ابتدا بیلت آلومینیوم، که ماده اولیه در فرآیند تولید پروفیل آلومینیوم می باشد را حرارت داده و سپس بیلت های حرارت داده شده را در درون دستگاه پرس اکستروژن قرار می دهند و تحت فشار بسیار بالا به قالب های نبشی که توسط کارشناسان واحد قالب سازی گروه مهندسی فیلت بر اساس نقشه های متنوع مقاطع نبشی طراحی و ساخته شده اند وارد می شود و پس از عبور از قالب مربوطه به صورت پروفیل نبشی آلومینیوم در ابعاد متفاوت تولید و به صورت شاخه های سه و شش متری و یا بر اساس شاخه های سفارشی توسط مشتری برش داده می شود و پس از گذراندن مرحله ایجینگ (سخت کاری) و خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک، آندایز (آبکاری) و یا دکورال و خدمات جانبی مانند برشکاری و ماشینکاری و غیره بسته بندی و برای مصرف کننده ارسال می گردد.
لازم به ذکر است که خدمات برشکاری پروفیل نبشی آلومینیوم با توجه به ابعاد برش که توسط مشتری ارائه می گردد و با دستگاه سی ان سی (CNC) بصورت دقیق و مطابق با ابعاد برش ارائه شده، صورت می پذیرد.

نبشی آلومینیوم

 

خرید نبشی آلومینیوم

تولید پروفیل نبشی آلومینیوم در ابعاد و ضخامت های مختلف همراه با نظارت تیم فنی واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد. جهت خرید نبشی آلومینیوم و ثبت سفارش با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

جهت بازدید مقاطع پروفیل نبشی آلومینیوم به همراه مشخصات فنی کلیک نمایید: پروفیل نبشی آلومینیوم

در اینجا به برخی از مقاطع پرکاربرد پروفیل نبشی آلومینیوم اشاره می کنیم:

نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم

بیشتر بدانید: پروفیل سپری آلومینیوم

ویژگی های پروفیل نبشی آلومینیوم

  • شکل‌پذیر بودن و انعطاف پذیری  پروفیل نبشی آلومینیوم از ویژگی های بسیار مهم این پروفیل می باشد و باعث می شود به راحتی خم و به اشکال مختلف درآید و همین دلیل باعث شده است که از آن به عنوان جایگزین بسیار مناسب فلز آهن استفاده شود.
  • یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم پروفیل نبشی آلومینیوم وزن بسیار سبک آن نسبت به سایر فلزات مانند آهن است و همین علت باعث شده است در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار گیرد.
  • زیبایی و شکیل بودن از دیگر ویژگی های پروفیل نبشی آلومینیوم می باشد.

نبشی آلومینیوم

 

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل لوله آلومینیوم

  • ویژگی بسیار مهم دیگر پروفیل نبشی آلومینیوم که باعث شده است در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار گیرد، مقاومت و استحکام بسیار بالای نبشی آلومینیوم می باشد.
  • نصب سریع و راحت و ساده یکی دیگر از ویژگی های پروفیل نبشی آلومینیوم می باشد.
  • غیر قابل اشتعال بودن یکی دیگر از ویژگی های پروفیل نبشی آلومینیوم می باشد.

نبشی آلومینیوم

مقاله پیشنهادی: آلیاژهای آلومینیوم

  • پروفیل نبشی آلومینیوم استحکام بسیار بالا در شرایط متنوع جوی و آب و هوایی دارد.
  • قابلیت جوشکاری از مهم ترین ویژگی های پروفیل نبشی آلومینیوم می باشد.
  • پروفیل نبشی آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارد که در انتخاب آن بسیار تاثیرگذار بوده است.
  • پروفیل ناودانی سیمانکاری آلومینیوم قابلیت بازیافت دارد.

نبشی آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی

کاربردهای پروفیل نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم، پروفیلی است که در ابعاد و اندازه ای بسیار متنوع تولید می شود و به همین دلیل در بسیاری از صنایع و کسب و کارها و حتی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد که در ذیل به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

پروفیل نبشی آلومینیوم در ساخت ماشین آلات، صنعت ساختمان سازی، صنایع دکوراسیون داخلی (پارتیشن، میز و صندلی اداری)، دامداری ها و مرغداری ها و گلخانه ها، مصارف شخصی در منازل، صنایع هوایی و دریایی، ساخت خرپا، اتصال ستون ها به پل ها و بسیاری موراد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بدانید: خمکاری لوله آلومینیوم

نبشی آلومینیوم

قیمت نبشی آلومینیوم

نبشی آلومینیوم کاربردهای فراوانی دارد و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل در ابعاد و سایزهای متنوع تولید می شود و با توجه به ابعاد آن و نوع تولید، که هم به صورت اکسترود و هم به صورت تغییر شکل ورق آلومینیوم تولید می شود قیمت های مختلفی دارد. جهت اطلاع از قیمت های نبشی آلومینیوم با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست