ثبت درخواست و پیگیری سفارش

4 نوع پروفیل آلومینیوم لایت باکس

پروفیل آلومینیوم لایت باکس چیست؟

پروفیل آلومینیوم لایت باکس (Light Box Aluminum Profile) برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی نورانی استفاده می شود.

از پروفیل های آلومینیوم می توان در تولید لایت باکس های تبلیغاتی استفاده کرد. پروفیل آلومینیومی لایت باکس دارای مزیت مقاومت در برابر خوردگی در شرایط مختلف آب و هوایی است. عمر مفید آن بالا و بسیار ساده و آسان نصب می گردد. در این مقاله به طور خلاصه به معرفی 4 نوع پروفیل آلومینیومی لایت باکس می پردازیم. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

لایت باکس پارچه ای (Fabric LED Light Box)

4 نوع پروفیل آلومینیوم لایت باکس

پروفیل آلومینیوم برای جعبه نور پارچه دارای ساختار گرد و خمیده است. اندازه ای بین 2.5 میلی متر تا 12 میلی متر را پوشش می دهد. ضخامت دیوار آن 0.5 الی 2.0 میلی متر است. این پروفیل های آلومینیومی دارای رنگ های سطحی فراوانی هستند. متداول‌ترین رنگ‌های سطحی جعبه‌های نوری Sand White، Sand Black و Sand Gold هستند. لایت باکس پارچه ای را می توان در داخل و خارج از منزل نصب کرد. برای نصب در فضای باز، حتماً ضخامت دیواره پروفیل های آلومینیومی را بین 1.5 میلی متر تا 2.0 میلی متر انتخاب کنید و توجه داشته باشید که نوارهای نور ضد آب تعبیه شده است. این پروفیل های در موارد بسیار زیادی مانند فروشگاه تلفن همراه، فروشگاه لباس، سوپرمارکت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

مقاله پیشنهادی: افزایش مقاومت آب و هوایی رنگ پودری الکترواستاتیک

جعبه چراغ LED پارچه ای بدون قاب (Frameless Fabric LED Light Box)

4 نوع پروفیل آلومینیوم لایت باکس

پروفیل آلومینیومی برای جعبه نور LED پارچه بدون قاب، ساختاری دارد که چهار طرف قاب روی آن باز می شود. به طور عمده در تبلیغات صفحه نمایش در فضای باز پروژه استفاده می شود. مهمترین مورد در خصوص لایت باکس فابریک بدون فریم، ضخامت دیواره آلومینیومی آن است. پروفیل آلومینیوم لایت باکس جعبه نور در فضای باز مقاومت بسیار زیادی در برابر باد و خوردگی را دارد. بنابراین ضخامت آن باید 1.5 میلی متر تا 2.5 میلی متر باشد. رنگ پروفیل لایت باکس نیز می تواند انتخاب های متنوعی داشته باشد. رنگ سفید الکترواستاتیک، آندایز نقره ای، آندایز سیاه و آندایز طلایی بیشترین رنگ های انتخابی توسط کاربران محترم می باشد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل قوطی آلومینیوم

جعبه نور فوق العاده باریک (Ultra Slim Light Box)

4 نوع پروفیل آلومینیوم لایت باکس

پروفیل آلومینیوم لایت باکس فوق العاده باریک به دلیل دیواره نازک و کوچک، بسیار محبوب مشتریان و کاربران محترم است. این پروفیل آلومینیومی به صورت یک طرفه و دو طرفه، هر دو با قاب باز وجود دارد. ضخامت دیواره آن بین 1 میلی متر تا 1.5 میلی متر است. پروفیل لایت باکس فوق العاده باریک در تنوع رنگ های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. جعبه نور فوق العاده باریک می تواند به عنوان پوستر برای تبلیغات رستوران، میوه فروشی و هایپر مارکت ها استفاده شود.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل ناودانی سیمانکاری آلومینیوم

جعبه نور نشان داده شده (Indicated Light Box)

4 نوع پروفیل آلومینیوم لایت باکس

پروفیل آلومینیوم جعبه نور نشان داده شده، عملکرد هدایت و جهت را دارد. عمدتاً در مترو، راه‌آهن پرسرعت، ایستگاه‌ها، گاراژهای پارکینگ، برای راهنمایی مردم به جایی که باید بروند استفاده می‌شود. همچنین برای سفارشی سازی با توجه به نیاز سایت نیز موررد استفاده قرار می گیرد. این پروفیل همچنین برای تجهیزات نمایشگاهی در فضای باز و تجهیزات تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

گروه مهندسی فیلت می تواند به شما در سفارشات انواع پروفیل های آلومینیوم کمک کند و راه حل های قابل اجرا و قابل اعتمادی به شما ارائه دهد. پروفیل های لایت باکس های گروه مهندس فیلت را می توان از 1 یا 2 طرف باز کرد تا روشنایی LED را سرویس دهد. گروه مهندسی فیلت پروفیل های مناسب برای استفاده در محیط های داخلی و همچنین پروفیل هایی که می توانند در فضای باز استفاده شوند را تامین می کند.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل ناودانی آلومینیوم

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست