ثبت درخواست و پیگیری سفارش

Mill Finish Aluminum

به عنوان یک مهندس، انتخاب مواد یکی از مهمترین ملاحظات هنگام طراحی یک محصول یا سیستم جدید است. مواد مختلفی برای انتخاب وجود دارد و آلومینیوم برای بسیاری از کاربردها، از ساخت و ساز ساختمان و ساخت خودرو گرفته تا طراحی الکترونیک و هوافضا، انتخابی مطمئن است.

بسیاری از انواع مختلف آلومینیوم در دسترس هستند که این اطمینان را می دهد که می توانید یکی را با خواصی که به بهترین وجه با نیازهای خاص شما مطابقت دارد پیدا کنید. علاوه بر این، گزینه های مختلف تکمیل آلومینیوم می تواند به بهبود ظاهر و عملکرد یک محصول آلومینیومی و همچنین محافظت از آن در برابر عناصر خورنده کمک کند.

هنگام توسعه قطعات آلومینیومی، مهندسان به انواع مختلفی از گزینه‌های رایج مانند Mill Finish، آنودایز شده، پوشش پودری الکترواستاتیک و آلومینیوم رنگ ‌شده دسترسی دارند. در اینجا، ما در مورد اینکه آلومینیوم Mill Finish چیست و چه ویژگی هایی دارد و چگونه می توان آن ویژگی ها را بیشتر توصیف کرد، صحبت می کنیم. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

Mill Finish Aluminum

فهرست مطالب

  • آلومینیوم Mill Finish چیست؟
  • ویژگی های آلومینیوم Mill Finish
  • برخی از پایانه های سطحی محبوب
  • آندایز کردن
  • پوشش پودری الکترواستاتیک
  • رنگ مایع
  • آیا آلومینیوم Mill Finish برای شما مناسب است؟

مقاله پیشنهادی: مقایسه استحکام آلومینیوم با فولاد

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

آلومینیوم Mill Finish چیست؟

Mill Finish Aluminum

آلومینیوم Mill Finish به حالت اولیه و صیقل نشده فلزی اطلاق می شود که به هیچ وجه پردازش یا تکمیل نشده است. این شکل از فلز تا حد زیادی دست نخورده است و سطح آن اغلب تا حدی کسل کننده و خسته کننده به نظر می رسد. آلومینیوم Mill Finish پس از تولید از آلومینیوم خام از طریق فرآیند اکستروژن، تحت هیچ گونه پردازش دیگری قرار نگرفته است.

به همین دلیل، آلومینیوم Mill Finish بسیاری از ویژگی ها و خواص آلومینیوم ریخته گری و همچنین لکه های نرم روی سطح خود را حفظ می کند. ظاهر طبیعی آن بسته به آلیاژ دقیق مورد استفاده در تولید و کاربرد مورد نظر آن می تواند متفاوت باشد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل نبشی آلومینیوم 20*20 میلیمتر با ضخامت 1/7 میلیمتر

به طور کلی، معمولاً با سطوح مسطح و یکنواخت مشخص می شود که ممکن است لکه های اکسیداسیون سفید و همچنین نشانه های قالب و ابزار را نشان دهند. آلومینیوم Mill Finish می تواند انتخاب قابل قبولی برای کسانی باشد که به دنبال فلزی بادوام و در عین حال مقرون به صرفه هستند. با این حال، تا زمانی که محصولاتی که فرآیندهای تکمیل سطح مانند آنودایز یا پوشش پودری الکترواستاتیک را پشت سر گذاشته اند، دوام نخواهد داشت.

ویژگی های آلومینیوم Mill Finish

Mill Finish Aluminum

حتی بدون پرداخت، آلومینیوم به دلیل داشتن لایه اکسید محافظ مقاومت در برابر خوردگی طبیعی دارد. با این حال، سطح حفاظت در برابر خوردگی را به اندازه قطعات آنودایز یا پوشش پودری نخواهد داشت. در محموله های طولانی مدت خارج از کشور، لکه های اکسیداسیون سفید و پودری احتمالاً ایجاد می شود. به این ترتیب، مراقبت بیشتر از بسته بندی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض فلزات و استفاده از خشک کننده ها برای جذب رطوبت ضروری است.

علاوه بر این، رسانایی الکتریکی آلومینیوم با Mill Finish بهتر از آنودایز یا پوشش پودری الکترواستاتیک است. این پوشش‌ها به عنوان عایق عمل می‌کنند. با این حال، آلومینیوم Mill Finish رسانایی حرارتی کمتری نسبت به آلومینیوم آنودایز ارائه می‌دهد، که باعث می‌شود برای کاربردهای اتلاف حرارت کمتر مفید باشد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل قوطی آلومینیوم 40*40 میلیمتر با ضخامت 3 میلیمتر

آلومینیوم Mill Finish در مقایسه با آلومینیوم نهایی نسبتاً ارزان تر است و آن را به یک انتخاب اقتصادی برای پروژه هایی که نیازی به مزایای ارائه شده توسط پرداخت سطحی ندارند، تبدیل می کند. در نهایت، ترکیب منحصر به فرد، مقرون به صرفه و دوام بیشتر، آلومینیوم Mill Finish را به گزینه ای بالقوه برای هر کاربردی که به مواد ناهموار نیاز دارد تبدیل می کند.

برخی از خدمات نهایی سطحی محبوب آلومینیوم

هنگایم که صحبت از آلومینیوم می شود، خدماتی وجود دارد که بر روی سطح آلومینیوم پس از تولید انجام می شود که در این بخش از مقاله به بررسی مهم ترین این خدمات می پردازیم.

آندایز کردن (Anodizing)

Mill Finish Aluminum

یکی از گزینه های محبوب آندایز کردن است، فرآیندی که یک لایه محافظ اکسید به سطح آلومینیوم اضافه می کند. این فرآیند نه تنها به جلوگیری از خوردگی کمک می کند، بلکه رنگ ها و بافت های چشم نوازی تولید می کند که می تواند به متمایز کردن محصول شما از رقبا کمک کند. همچنین خواص اتلاف حرارت فلز را افزایش می دهد. به این ترتیب، سینک های حرارتی آلومینیومی آنودایز شده یک منظره رایج در صنعت الکترونیک است.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل تسمه آلومینیوم عرض 20 و ضخامت 3 میلیمتر

رنگ پودری الکترواستاتیک

Mill Finish Aluminum

گزینه دیگر پوشش پودری الکترواستاتیک است که شامل پوشش آلومینیوم با یک لایه ریز رنگدانه با استفاده از بار الکتریکی است. این شکل از تکمیل سطحی صاف و بادوام ایجاد می کند که هم ضد آب و هم نگهداری آسان است. چه به دنبال محافظت بیشتر باشید و چه صرفاً می خواهید محصول خود را از نظر بصری جذاب تر کنید، پوشش پودری می تواند یک گزینه عالی باشد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل سپری آلومینیوم 30*30 میلیمتر با ضخامت 4 میلیمتر

رنگ مایع (Liquid Paint)

Mill Finish Aluminum

شما می توانید آلومینیوم Mill Finish را رنگ کنید. در حالی که این نوع سطح مانع عملکرد یا دوام رنگ نمی شود، می تواند دستیابی به یک پوشش کاملاً یکنواخت را چالش برانگیز کند. خوشبختانه، روش های مختلفی وجود دارد که می‌توانید برای آماده سازی و رنگ آمیزی مؤثر آلومینیوم Mill Finish  استفاده کنید.

برخی از رویکردهای رایج عبارتند از سنباده زدن سطح، استفاده از پرایمر و استفاده از باند شیمیایی برای اطمینان از چسبندگی بیشتر بین فلز و رنگ.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل سپری آلومینیوم 30*30 میلیمتر با ضخامت 4 میلیمتر

آیا آلومینیوم Mill Finish برای شما مناسب است؟

Mill Finish Aluminum

قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آلومینیوم Mill Finish برای شما مناسب است یا خیر، ضروری است که تمام جنبه های پروژه خود را به دقت در نظر بگیرید.

به غیر از آنودایز کردن، پوشش پودری الکترواستاتیک و رنگ آمیزی، روکش های آلومینیومی دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید.بنابراین حتماً در مورد تمام گزینه های خود تحقیق کنید و در نهایت، انتخاب به نیازها و انتظارات خاص شما برای برنامه نهایی شما بستگی دارد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل لوله آلومینیوم به قطر خارجی 8، قطر داخلی 6 و ضخامت 1 میلیمتر

در نتیجه اگر به دنبال کمک برای طرح‌های اکستروژن آلومینیوم خود هستید، حتماً راهنمای طراحی اکستروژن آلومینیوم ما را بررسی کنید. این راهنمای طراحی اکستروژن آلومینیومی حاوی نکات ضروری برای ایجاد پروفایل‌های کاملا مهندسی شده است که تمام جنبه‌های تولید را بهینه می‌کند.

با پیروی از نکات مندرج در راهنمای طراحی ما، می توانید کیفیت و سرعت تولید را به حداکثر برسانید و در عین حال هزینه های خود را نیز کاهش دهید. چه یک طراح برای اولین بار یا یک حرفه ای با تجربه باشید، این راهنما به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که فرآیند اکستروژن شما روان و کارآمد است.

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست