ثبت درخواست و پیگیری سفارش

پروفیل تسمه آلومینیوم

تسمه آلومینیوم چیست؟

پروفیل در لغت به معنی ثابت بودن مقطع در طولی مشخص است. در دنیای مدرن و پیشرفته تکنولوژی و صنعت، پروفیل تسمه آلومینیوم کاربردهای بسیار فراوانی دارد. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

تسمه آلومینیوم

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

پروفیل تسمه آلومینیوم یک شمش مکعبی توپر است که یکی از پرکاربردترین و پرمصرف ترین مقاطع پروفیل آلومینیوم می باشد. ابعاد حائز اهمیت در پروفیل تسمه آلومینیوم، عرض و ضخامت آن می باشد. پروفیل تسمه آلومینیومی داری وزن کم، استحکام زیاد و طول عمر بالا می باشد.

مقاله پیشنهادی: گرده ماهی آلومینیوم

پروفیل تسمه آلومینیوم به دلیل داشتن تنوع ارائه به کاربران به صورت های رنگ پودری الکترواستاتیک در انواع طیف های رنگی، آندایز (آبکاری) در طیف های متنوع (مانند شامپاین، طلایی و مشکی) و خدمات دکورال (طرح چوب) در طرح های متنوع از زیبایی بسیار بالا و چشم نوازی برخوردار می باشد و زیبایی منحصر به فرد خود را نیز به چشمان کاربران خود منتقل می کند.

تسمه آلومینیوم

آلیاژهای آلومینیوم پروفیل تسمه آلومینیومی بسته به نوع عناصر به صورت سری های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و الی ۸۰۰۰ تقسیم بندی می شوند. آلیاژهای سری ۲۰۰۰ و ۷۰۰۰ دارای بالاترین استحکام است. آلیاژهای سری ۵۰۰۰ دارای خواص جوش پذیری و مقاومت در برابر خوردگی بالا هستند و آلیاژهای سری ۶۰۰۰ آلومینیوم قابلیت شکل پذیری و مقاومت خیلی بالایی دارند و در کاربردهای عمومی مهندسی به صورت محصولات اکسترود شده مورد استفاده قرار می گیرند.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل گرده ماهی آلومینیوم

پروفیل تسمه آلومینیومی بدین صورت تولید می شود که ابتدا بیلت آلومینیوم را که ماده اولیه در فرآیند تولید پروفیل آلومینیوم می باشد حرارت می دهند. در مرحله بعد بیلت های حرارت داده شده درون دستگاه پرس اکستروژن قرار داده می شود و تحت فشار بسیار بالا به قالب های گرده ماهی که توسط کارشناسان واحد قالب سازی گروه مهندسی فیلت بر اساس نقشه های متنوع مقاطع تسمه طراحی و ساخته شده اند وارد می شود و پس از عبور از قالب مربوطه به صورت پروفیل تسمه آلومینیوم در ابعاد مختلف تولید و به صورت شاخه های سه و شش متری و یا بر اساس شاخه های سفارشی توسط مشتری برش داده می شود و پس از گذراندن مرحله ایجینگ (سخت کاری) و خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک، آندایز (آبکاری) و یا دکورال و خدمات جانبی مانند برشکاری و ماشینکاری و غیره بسته بندی و برای مصرف کننده ارسال می گردد.

تسمه آلومینیوم

خرید تسمه آلومینیوم

تولید پروفیل تسمه آلومینیوم در ابعاد و ضخامت های مختلف همراه با نظارت تیم فنی واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد. جهت خرید تسمه آلومینیومی و ثبت سفارش با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

جهت بازدید مقاطع پروفیل تسمه آلومینیوم به همراه مشخصات فنی کلیک نمایید: پروفیل تسمه آلومینیوم

در اینجا به برخی از مقاطع پرکاربرد پروفیل تسمه آلومینیوم اشاره می کنیم:

تسمه آلومینیوم

تسمه آلومینیوم

تسمه آلومینیوم

تسمه آلومینیوم

بیشتر بدانید: پروفیل آلومینیوم چیست و چه کاربردهایی دارد؟

تسمه آلومینیوم

تسمه آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل گرده ماهی آلومینیوم عرض 17 و ضخامت 2 میلیمتر

ویژگی پروفیل تسمه آلومینیوم

  • یکی از ویژگی های مهم پروفیل تسمه آلومینیومی شکل‌پذیر بودن و انعطاف پذیری آن می باشد و باعث می شود به راحتی خم و به اشکال مختلف درآید.
  • یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم پروفیل تسمه آلومینیوم وزن بسیار سبک آن می باشد و همین دلیل باعث شده است در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می یگرد.
  • زیبایی و شکیل بودن از دیگر ویژگی های پروفیل تسمه آلومینیومی می باشد.
  • ویژگی مهم دیگر پروفیل تسمه آلومینیوم مقاومت و استحکام بسیار بالای آن می باشد.
  • نصب سریع و راحت و ساده یکی دیگر از ویژگی های پروفیل تسمه آلومینیومی می باشد.

تسمه آلومینیوم

  • غیر قابل اشتعال بودن یکی دیگر از ویژگی های پروفیل تسمه آلومینیوم می باشد.
  • پروفیل تسمه آلومینیومی در شرایط متنوع جوی و آب و هوایی استحکام بسیار بالایی دارد.
  • پروفیل تسمه آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارد.
  • پروفیل تسمه آلومینیومی قابلیت بازیافت دارد.

مقاله پیشنهادی: ناودانی سیمانکاری آلومینیوم

تسمه آلومینیوم

کاربرد پروفیل تسمه آلومینیوم

تسمه آلومینیوم، پروفیلی است که در ابعاد و اندازه ای بسیار متنوع تولید می شود و به همین دلیل در بسیاری کسب و کارها و حتی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد که در ذیل به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

پروفیل تسمه آلومینیومی در صنعت خودرو سازی، صنعت ساختمانی و عمران (پوشاندن سقف ها، تولید سقف های کاذب، قرنیز و غیره)، صنایع پتروشیمی، ساخت یراق و دستگیره ها، بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل پاسار آلومینیوم

تسمه آلومینیوم

قیمت تسمه آلومینیوم

تسمه آلومینیوم کاربردهای فراوانی دارد و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل در ابعاد و سایزهای متنوع تولید می شود و با توجه به ابعاد آن و نوع تولید، قیمت های مختلفی دارد. گروه مهندسی فیلت تولید کننده تسمه آلومینیومی در ابعاد مختلف می باشد و مشتریان محترم جهت اطلاع از قیمت های تسمه آلومینیوم با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایند.

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست