ثبت درخواست و پیگیری سفارش

پروفیل سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم چیست؟

معنای لغوی پروفیل، ثابت بودن مقطع در طولی مشخص است. سپری آلومینیوم به هر مقطع آلومینیومی که دارای یک عرض و یک طول که به صورت عمود منصف بر آن عرض می باشد، اطلاق می شود. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

سپری آلومینیوم

مقاله پیشنهادی: پروفیل آلومینیوم چیست؟

پروفیل سپری آلومینیوم یکی از پر کاربردترین و پرمصرف ترین بخش مصارف آلومینیوم در صنایع مختلف می باشد. ابعاد حائز اهمیت در پروفیل سپری آلومینیوم، عرض (جان) و طول (بال) و ضخامت آن می باشد و به دلیل شباهت بسیار زیادی که به حرف T در زبان انگلیسی دارد به پروفیل تی آلومینیوم نیز معروف می باشد.

سپری آلومینیوم

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

پروفیل سپری آلومینیوم به دلیل داشتن تنوع در ارائه به کاربران محترم به صورت خام (رنگ نقره ای طبیعی آلومینیوم) و رنگ پودری الکترواستاتیک در طیف های رنگی متنوع، خدمات آندایز (آبکاری) در انواع طیف رنگ مانند شامپاین، طلایی و مشکی و همچنین تنوع در رال رنگ دکورال (طرح چوب) از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و این زیبایی را به چشمان بیننده نیز متنقل می کند و بسیار چشم نواز می باشد.

سپری آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل ناودانی آلومینیوم

پروسه تولید پروفیل سپری آلومینیوم به این شکل است که ابتدا بیلت آلومینیوم را که ماده اولیه در فرآیند تولید پروفیل آلومینیوم است، حرارت داده و سپس بیلت های حرارت داده شده را در درون دستگاه پرس اکستروژن قرار می دهند و تحت فشار بسیار بالا به قالب های سپری که توسط کارشناسان واحد قالب سازی گروه مهندسی فیلت بر اساس نقشه های متنوع مقاطع سپری طراحی و ساخته شده اند وارد می شود و پس از عبور از قالب مربوطه به صورت پروفیل سپری آلومینیوم در ابعاد متفاوت تولید و به صورت شاخه های سه و شش متری و یا بر اساس شاخه های سفارشی توسط مشتری برش داده می شود و پس از سپری کردن مرحله ایجینگ (سخت کاری) و خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک، آندایز (آبکاری) و دکورال و خدمات جانبی مانند برشکاری و ماشینکاری و غیره بسته بندی و برای مصرف کننده ارسال می گردد.
لازم به ذکر است که خدمات برشکاری پروفیل سپری آلومینیوم با توجه به ابعاد برش که توسط مشتری ارائه می گردد و با دستگاه سی ان سی (CNC) به صورت دقیق و مطابق با ابعاد برش ارائه شده، صورت می پذیرد.

سپری آلومینیوم

بیشتر بدانید: پروفیل قوطی آلومینیوم

خرید سپری آلومینیوم

تولید پروفیل سپری آلومینیوم در ابعاد و ضخامت های مختلف همراه با نظارت تیم فنی واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد. جهت خرید سپری آلومینیوم و ثبت سفارش با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

جهت بازدید مقاطع پروفیل سپری آلومینیوم به همراه مشخصات فنی کلیک نمایید: پروفیل سپری آلومینیوم

در اینجا به برخی از مقاطع پرکاربرد پروفیل سپری آلومینیوم اشاره می کنیم:

سپری آلومینیوم

 • سپری آلومینیوم 30*30 میلیمتر با ضخامت 4 میلیمتر (پروفیل سپری آلومینیوم 4*30*30)
 • سپری آلومینیوم 50*50 میلیمتر با ضخامت 2 میلیمتر (پروفیل سپری آلومینیوم 2*50*50)
 • سپری آلومینیوم 50*50 میلیمتر با ضخامت 5 میلیمتر (پروفیل سپری آلومینیوم 5*50*50)
 • سپری آلومینیوم 40*70 میلیمتر با ضخامت 1.8 میلیمتر (پروفیل سپری آلومینیوم 1.8*40*70)
 • سپری عدسی آلومینیوم 20*15 میلیمتر (پروفیل سپری عدسی آلومینیوم 15*20)
 • سپری عدسی آلومینیوم 9*15 میلیمتر (پروفیل سپری عدسی آلومینیوم 15*20)

سپری آلومینیوم

ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم

 • شکل‌پذیر بودن و انعطاف پذیری یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پروفیل سپری آلومینیوم می باشد و باعث می شود به راحتی خم و به اشکال مختلف درآید و به همین علت جایگزین بسیار مناسبی برای فلز آهن شده است.
 • یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم پروفیل سپری آلومینیوم وزن بسیار سبک آن نسبت به سایر فلزات مانند آهن می باشد و همین دلیل باعث شده است در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار گیرد.

سپری آلومینیوم

 • زیبایی و شکیل بودن از دیگر ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم می باشد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل لوله آلومینیوم

 • ویژگی مهم دیگر پروفیل سپری آلومینیوم که باعث شده است در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار گیرد، مقاومت و استحکام بسیار بالای سپری آلومینیوم می باشد.

سپری آلومینیوم

 • نصب سریع و راحت و ساده یکی دیگر از ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم می باشد.
 • غیر قابل اشتعال بودن یکی دیگر از ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم می باشد.
 • پروفیل سپری آلومینیوم استحکام بسیار بالا در شرایط متنوع جوی و آب و هوایی دارد.

سپری آلومینیوم

مقاله پیشنهادی: گاز زدایی آلومینیوم چیست؟

 • قابلیت جوشکاری از مهم ترین ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم می باشد.
 • پروفیل سپری آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارد که در انتخاب آن بسیار تاثیرگذار بوده است.
 • پروفیل سپری آلومینیوم قابلیت بازیافت دارد.

سپری آلومینیوم

کاربرد های پروفیل سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم، پروفیلی است که در ابعاد و اندازه ای بسیار متنوع تولید می شود و به همین دلیل در بسیاری از صنایع و کسب و کارها و حتی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد که در ذیل به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

در صنعت ساختمان سازی و عمران به منظور ساخت درب و پنجره، حمام، آشپزخانه، نورگیرها، نمای شیشه ای، اسکلت گلخانه ها، ستون و خرپا (که سازه‌هایی مثلثی شکل هستند که از اتصال میلگردها به یکدیگر ساخته می‌شوند)، سازه های صلب و یا سازه های فلزی، اتصالات پل به ستون، ساخت سازه های فلزی، ساخت سقف های کاذب، صنایع دکوراسیون داخلی (پارتیشن ، مبلمان و میز و صندلی اداری) و همچنین در پروژه های سد سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

سپری آلومینیوم

قیمت سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم کاربردهای فراوانی دارد و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل در ابعاد و سایزهای متنوع تولید می شود و با توجه به ابعاد آن قیمت های مختلفی دارد. جهت اطلاع از قیمت های سپری آلومینیوم با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست