ثبت درخواست و پیگیری سفارش

پروفیل سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم چیست؟

معنای لغوی پروفیل، ثابت بودن مقطع در طولی مشخص است. سپری آلومینیوم به هر مقطع آلومینیومی که دارای یک عرض و یک طول که به صورت عمود منصف بر آن عرض می باشد، اطلاق می شود. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

سپری آلومینیوم

مقاله پیشنهادی: پروفیل آلومینیوم چیست؟

پروفیل سپری آلومینیوم (پروفیل تی) یکی از پرکاربرد ترین و پرمصرف ترین بخش مصارف آلومینیوم در صنایع مختلف می باشد. ابعاد حائز اهمیت در پروفیل سپری آلومینیوم، عرض (جان) و طول (بال) و ضخامت آن می باشد و به دلیل شباهت بسیار زیادی که به حرف T در زبان انگلیسی دارد به پروفیل تی آلومینیوم (پروفیل T) نیز معروف می باشد.

سپری آلومینیوم

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

پروفیل سپری آلومینیوم به دلیل داشتن تنوع در ارائه به کاربران محترم به صورت خام (رنگ نقره ای طبیعی آلومینیوم) و رنگ پودری الکترواستاتیک در طیف های رنگی متنوع، خدمات آندایز (آبکاری) در انواع طیف رنگ مانند شامپاین، طلایی و مشکی و همچنین تنوع در رال رنگ دکورال (طرح چوب) از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و این زیبایی را به چشمان بیننده نیز متنقل می کند و بسیار چشم نواز می باشد.

سپری آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل ناودانی آلومینیوم

پروسه تولید پروفیل سپری آلومینیوم (پروفیل تی) به این شکل است که ابتدا بیلت آلومینیوم را که ماده اولیه در فرآیند تولید پروفیل آلومینیوم است، حرارت داده و سپس بیلت های حرارت داده شده را در درون دستگاه پرس اکستروژن قرار می دهند و تحت فشار بسیار بالا به قالب های سپری که توسط مهندسین مجرب واحد قالب سازی گروه مهندسی فیلت بر اساس نقشه های متنوع مقاطع سپری طراحی و ساخته شده اند وارد می شود و پس از عبور از قالب مربوطه به صورت پروفیل سپری آلومینیوم در ابعاد متفاوت تولید و به صورت شاخه های سه و شش متری و یا بر اساس شاخه های سفارشی توسط مشتری برش داده می شود و پس از سپری کردن مرحله ایجینگ (سخت کاری) و خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک، آندایز (آبکاری) و دکورال (طرح چوب) و خدمات جانبی مانند برشکاری و ماشینکاری و غیره بسته بندی و برای مصرف کننده ارسال می گردد.
لازم به ذکر است که خدمات برشکاری پروفیل سپری آلومینیوم با توجه به ابعاد برش که توسط مشتری ارائه می گردد و با دستگاه سی ان سی (CNC) به صورت دقیق و مطابق با ابعاد برش ارائه شده، صورت می پذیرد.

سپری آلومینیوم

بیشتر بدانید: پروفیل قوطی آلومینیوم

خرید سپری آلومینیوم

تولید پروفیل سپری آلومینیوم (پروفیل تی) در ابعاد و ضخامت های مختلف همراه با نظارت تیم فنی واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد. جهت خرید سپری آلومینیوم و ثبت سفارش با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

جهت بازدید مقاطع پروفیل سپری آلومینیوم به همراه مشخصات فنی کلیک نمایید: پروفیل سپری آلومینیوم

در اینجا به برخی از مقاطع پرکاربرد پروفیل سپری آلومینیوم اشاره می کنیم:

سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم

ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم

  • شکل‌پذیر بودن و انعطاف پذیری یکی از مهم ترین ویژگی‌های پروفیل سپری آلومینیوم می باشد و باعث می شود به راحتی خم و به اشکال مختلف درآید و به همین علت جایگزین بسیار مناسبی برای فلز آهن شده است.
  • یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم پروفیل سپری آلومینیوم وزن بسیار سبک آن نسبت به سایر فلزات مانند آهن می باشد و همین دلیل باعث شده است در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار گیرد.

سپری آلومینیوم

  • زیبایی و شکیل بودن از دیگر ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم می باشد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل لوله آلومینیوم

  • ویژگی مهم دیگر پروفیل سپری آلومینیوم که باعث شده است در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار گیرد، مقاومت و استحکام بسیار بالای سپری آلومینیوم می باشد.

سپری آلومینیوم

  • نصب سریع، راحت و ساده یکی دیگر از ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم می باشد.
  • غیر قابل اشتعال بودن یکی دیگر از ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم (پروفیل تی) می باشد.
  • پروفیل سپری آلومینیوم استحکام بسیار بالا در شرایط متنوع جوی و آب و هوایی دارد.

سپری آلومینیوم

مقاله پیشنهادی: گاز زدایی آلومینیوم چیست؟

  • قابلیت جوشکاری از مهم ترین ویژگی های پروفیل سپری آلومینیوم می باشد.
  • پروفیل سپری آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارد که در انتخاب آن بسیار تاثیرگذار بوده است.
  • پروفیل سپری آلومینیوم (پروفیل تی) قابلیت بازیافت دارد.

سپری آلومینیوم

کاربردهای پروفیل سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم، پروفیلی است که در ابعاد و اندازه ای بسیار متنوع تولید می شود و به همین دلیل در بسیاری از صنایع و کسب و کارها و حتی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد که در ذیل به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

در صنعت ساختمان سازی و عمران به منظور ساخت درب و پنجره، حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، نورگیرها، نمای شیشه ای، اسکلت گلخانه ها، ستون و خرپا (که سازه‌هایی مثلثی شکل هستند که از اتصال میلگردها به یکدیگر ساخته می‌شوند)، سازه های صلب و یا سازه های فلزی، اتصالات پل به ستون، ساخت سازه های فلزی، ساخت سقف های کاذب، صنایع دکوراسیون داخلی (پارتیشن ، مبلمان و میز و صندلی اداری) و همچنین در پروژه های سد سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

سپری آلومینیوم

قیمت سپری آلومینیوم

سپری آلومینیوم کاربردهای فراوانی دارد و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل در ابعاد و سایزهای متنوع تولید می شود و با توجه به ابعاد آن قیمت های مختلفی دارد. جهت اطلاع از قیمت های پروفیل سپری آلومینیوم (پروفیل تی) با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست