ثبت درخواست و پیگیری سفارش

سیستم کوتا

سیستم کوتا چیست و چه کاربردهایی دارد؟

سیستم کوتا (Quota System) یکی از جدیدترین نوآوری ها در صنعت نمای ساختمان می باشد. این سیستم که به صورت فراگیر مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است دارای ویژگی ها و برتری هایی از نظر کیفیت، ظاهر و هزینه می باشد. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

سیستم کوتا

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایز و رنگ الکترواستاتیک و برش در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

سیستم کوتا چه کاربردی دارد؟

سیستم کوتا، جایگزین بسیار مناسبی برای نماهای سنگ، سفال و سرامیک و غیره می باشد. در این روش پروفیل های آلومینیوم در انواع طرح ها، رنگ ها و ابعاد متفاوت به صورت کشویی به یکدیگر وصل می شود و سطوح نمای ساختمان را می پوشاند.

سیستم کوتا

مقاله پیشنهادی: دستگاه پولیش آلومینیوم

مزیت های سیستم کوتا

  • در سیستم کوتا پروفیل ها در طرح های متفاوت مانند سفال، چوب و غیره تولید می شود. پروفیل های ذکر شده به صورت آندایز (آبکاری) و رنگ پودری الکترواستاتیک در رنگ ها و طیف های رنگی گوناگون تولید و ارائه می گردد و از ویژگی های این پروفیل ها عدم تغییرات رنگ در دراز مدت و عدم خوردگی می باشد. پروفیل ها بر مبنای طرح مورد نظر معماری ساختمان طراحی می شود و با توجه به ویژگی های ذکر شده مورد توجه بسیاری از معماران و کاربرانی که در این صنعت فعالیت دارند، می باشد.

سیستم کوتا

  • سرعت اجرا در این سیستم بسیار بالا می باشد و علت این موضوع این است که در این سیستم پروفیل ها به صورت کشویی (نر و ماده) در داخل یکدیگر قرار می گیرند و سطح کلی نما را پوشش می دهند و این کار با سرعت بسیار بالایی انجام می شود.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل قوطی آلومینیوم و پروفیل هیت سینک آلومینیوم

  • در سیستم کوتا روش نصب نما به دو صورت آویز و هنگ انجام می پذیرد و به علت نرمی و خمیدگی و تساهل در این روش، نما در اثر تکانه های احتمالی ساختمان و بنا دچار خرابی و از بین رفتن و بطور کلی آسیب نمی شود و در برابر زلزله بسیار مقاوم و مستحکم می باشد.

سیستم کوتا

  • سیستم کوتا در برابر حادثه آتش سوزی بسیار مقاوم می باشد و دلیل آن این است که فلز آلومینیوم در افروخته شدن آتش تا دمای پانصد درجه سانتیگراد بسیار مقاوم می باشد.

بیشتر بدانید: نمای کرتین وال چیست؟

  • با توجه به قابلیت بازیافت فلز آلومینیوم، سیستم نمای کوتا در زیر مجموعه در زمره مصالح سبز قرار گرفته است.

سیستم کوتا

  • سیستم کوتا دارای توانایی آب بندی شدن را دارن و این بدین معناست که می تواند آرامش و ایمنی ساختمان را به طور کامل تامین کند و باعث صرفه جویی در مصرف کردن انرژی شود.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل ناودانی سیمانکاری آلومینیوم

با توجه به مزیت های ذکر شده فوق نتیجه گیری می شود که استفاده از سیستم کوتا به لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

سیستم کوتا

شایان ذکر است که سیستم نمای کوتا در ساختمان در گذشته بصورت کالای وارداتی به کشور ایران بود و در کشورهایی نظیر ترکیه تولید و ارائه می گردید، اما به تازگی توسط متخصصان و مهندسین ایران عزیزمان و در مجموعه گروه مهندسی فیلت تولید و به کاربران گرامی عرضه می گردد.

مقاله پیشنهادی: پروفیل لوور آلومینیوم و نبشی آلومینیوم چیست؟

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایز و رنگ الکترواستاتیک و برش در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست