ثبت درخواست و پیگیری سفارش

آلومینیوم دکورال

دکورال پروفیل آلومینیوم

یکی از مهم ترین پوشش های سطحی پروفیل آلومینیوم، دکورال می باشد. دکورال همه ویژگی های رنگ پودری را دارد. تنوع در طرح، از مهم ترین ویژگی های دکورال می باشد. هنگامی که به هر دلیل اعم از سنگینی وزن و غیره؛ امکان استفاده از متریال چوب نباشد، پروفیل دکورال آلومینیوم مناسب ترین گزینه جهت انتخاب کاربران محترم می باشد. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

دکورال آلومینیوم

مقاله پیشنهادی: پروفیل گرده ماهی آلومینیوم

دکورال آلومینیوم دارای تنوع گوناگون در رنگ و طرح است و طرح های آن به صورت فیلم های پلیمری و با کیفیت های گوناگون در دسترس کاربران محترم می باشد. لایه های پلیمری توسط دستگاه های مخصوص رنگ آمیزی در دسته های شش الی دوازده عددی روی سطح پروفیل آلومینیوم کشیده شده و در درون کوره ویژه ای قرار می گیرد و به اصطلاح پخته می شود و روی پروفیل مورد نظر ثابت می شود.

خدمات دکورال بر روی همه مقاطع پروفیل آلومینیوم اعم از مقاطع عمومی مانند پروفیل قوطی آلومینیوم، پروفیل نبشی آلومینیوم، پروفیل لوله آلومینیوم، پروفیل ناودانی آلومینیوم، پروفیل سپری آلومینیوم، پروفیل گرده ماهی آلومینیوم، پروفیل تسمه آلومینیوم و مقاطع اختصاصی مانند انواع پروفیل های درب و پنجره آلومینیومی و پروفیل پارتیشن آلومینیومی و غیره، قابل اجرا می باشد.

دکورال آلومینیوم

فرآیند دکورال پروفیل آلومینیوم چیست؟

فرآیند پوشش دکورال به عملیات رنگ پوردی بسیار شباهت دارد. در این فرآیند لایه ای از رنگ بر روی سطح پروفیل آلومینیوم قرار می گیرد. این لایه استحکام بسیار زیادی دارد و در همه صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل سپری آلومینیوم 1.6*20*20 میلیمتر

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

دکورال آلومینیوم

خدمات دکورال آلومینیوم

خدمات دکورال پروفیل آلومینیوم با نظارت تیم فنی واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد. پروفیل مورد نظر مشتریان محترم، پس از تولید با مواد اولیه درجه یک (آلیاژ 6063) و پس از انجام فرآیند دکورال، همراه خدمات برش ساده با دستگاه CNC و خدمات برشکاری و سوراخکاری، عرضه و با قیمت روز بازار به فروش می رسد.

جهت سفارش خدمات دکورال پروفیل آلومینیوم با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

خدماتی مانند آندایزینگ پروفیل آلومینیوم، براش پروفیل آلومینیوم، الکترو پولیشینگ آلومینیوم و کروماته کردن؛ خدماتی می باشد که توسط گروه مهندسی فیلت ارائه می گردد.

دکورال آلومینیوم

مراحل دکورال آلومینیوم

برای انجام دکورال آلومینیوم، ابتدا جهت پاک سازی، سطح پروفیل آلومینیوم را به طور کامل شستشو می دهند. سطوح پروفیل آلومینیوم می بایست فاقد چربی و کثیفی و گرد و خاک باشد. علت انجام فرآیند پاک سازی این است که رنگ به خوبی بر روی سطح پروفیل نشسته و در نتیجه کیفیت مطلوبی به ما دهد. انجام عملیات پاک سازی برای پروفیل های مختلف، متفاوت می باشد.

بیشتر بدانید: پروفیل قوطی آلومینیوم

دکورال آلومینیوم

در مرحله بعد، سطح پروفیل آلومینیوم مورد نظر را با رنگ پودری پوشش می دهند. پوشش رنگ پودری باعث بالا رفتن قدرت جذب جوهر در سطح آلومینیوم می شود و سطح مورد نظر را برای انجام فرآیند دکورال آماده می کند. این رنگ بر اساس رنگ دکورال انتخاب می شود. در مرحله بعد و پس از هواگیری، پروفیل ها را در داخل کوره قرار می دهند و پس از خنک شدن، فیلم طرح دکورال بر روی پروفیل ها قرار داده می شوند.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل ناودانی سیمانکاری آلومینیوم

در مرحله بعد، پروفیل ها را در حرارت دویست تا سیصد و پنجاه درجه سانتی گراد قرار می دهند تا در اثر فرآیند تصعید، طرح مورد نظر روی فیلم بر روی پروفیل آلومینیوم قرار گرفته و نقش می بندد و سپس پلاستیک فیلم را از روی پروفیل برداشته می شود.

دکورال آلومینیوم

ویژگی دکورال آلومینیوم

  • دکورال، پوششی بسیار مقاوم و خاص می باشد و به همین دلیل جهت استفاده های بسیار خاص مورد استفاده قرار می گیرد.
  • پوشش دکورال در مقابل رطوبت و آب و شرایط مختلف جوی، بسیار مقاوم می باشد.
  • پوشش دکورال بسیار شکیل و زیبا می باشد.
  • پوشش دکورال به دلیل داشتن دوام و طول عمر بالا، از آلومینیوم در برابر سایش و خوردگی محافظت می کند.

مقاله پیشنهادی: هیت سینک آلومینیوم

دکورال آلومینیوم

  • نظافت و تمیز کردن پوشش دکورال بسیار ساده و راحت انجام می پذیرد و این کار به سادگی و به وسیله یک دستمال نم دار  و از طریق شستشو انجام می گیرد.
  • پروفیل دکورال آلومینیوم، قابلیت بازیافت دارد.
  •  پروفیل دکورال آلومینیوم در حوادث آتش سوزی میزان حریق را کاهش می دهد.
  • از مهمترین ویژگی پروفیل دکورال وزن بسیار سبک آن نسبت به چوب و همچنین از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر از چوب می باشد.

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل قوطی آلومینیوم 1/8*40*80

دکورال آلومینیوم

قیمت خدمات دکورال آلومینیوم

دکورال پروفیل آلومینیوم به دلیل ویژگی خاص خود در طرح ها و رنگ های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به طرح ها و رنگ های متنوع و خاص خود، قیمت های مختلفی دارد. جهت اطلاع از قیمت های خدمات دکورال پروفیل آلومینیوم با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

دکورال آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل لوله آلومینیوم

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست