ثبت درخواست و پیگیری سفارش

پروفیل ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم چیست؟

پروفیل از نظر لغت به معنی ثابت بودن مقطع در طولی مشخص است. پروفیل ناودانی آلومینیوم در دنیای مدرن و پیشرفته تکنولوژی و صنعت کاربردهای متنوعی دارد. در ادامه همراه گروه مهندسی فیلت باشید.

ناودانی آلومینیوم
مقاله پیشنهادی: سپری آلومینیوم

پروفیل ناودانی آلومینیوم در صنایع مختلف، یکی از پرکاربردترین و پرمصرف ترین بخش مصارف آلومینیوم می باشد. پروفیل ناودانی آلومینیوم یک پروفیل صنعتی و ساختمانی می باشد. ابعاد حائز اهمیت در پروفیل ناودانی آلومینیوم، عرض (جان) و دو طول (دو بال) و ضخامت آن می باشد و به خاطر شباهت بسیار زیادی که به حرف U در زبان انگلیسی دارد به پروفیل یو آلومینیوم نیز معروف می باشد. دو بال یا دو طول در پروفیل ناودانی آلومینیوم یا به صورت مساوی و یا به صورت نامساوی در دو اندازه متفاوت بوده که در این صورت به آن پروفیل ناودانی نامتقارن آلومینیوم می گویند.

ناودانی آلومینیوم

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.

پروفیل ناودانی آلومینیوم به دلیل داشتن تنوع ارائه به کاربران محترم به صورت های خام (رنگ نقره ای طبیعی آلومینیوم) و رنگ پودری الکترواستاتیک در طیف های رنگی متنوع، آندایز (آبکاری) در طیف های متنوع مانند شامپاین، طلایی و مشکی و همچنین به صورت رنگ دکورال (طرح چوب)، از زیبایی بسیار بالا و چشم نوازی برخوردار می باشد و زیبایی منحصر به فرد خود را نیز به چشمان کاربران خود منتقل می کند.

ناودانی آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل گرده ماهی آلومینیوم

مرحل تولید پروفیل ناودانی آلومینیوم به این گونه است که در ابتدا بیلت آلومینیوم، که ماده اولیه در فرآیند تولید پروفیل آلومینیوم می باشد را حرارت داده و سپس بیلت های حرارت داده شده را در درون دستگاه پرس اکستروژن قرار می دهند و تحت فشار بسیار بالا به قالب های ناودانی که توسط مهندسین واحد قالب سازی گروه مهندسی فیلت بر اساس نقشه های متنوع مقاطع ناودانی طراحی و ساخته شده اند، وارد می شود و پس از عبور از قالب مربوطه به صورت پروفیل ناودانی آلومینیوم در ابعاد متفاوت تولید و به صورت شاخه های سه و شش متری و یا بر اساس شاخه های سفارشی توسط مشتری برش داده می شود و پس از گذراندن مرحله ایجینگ (سخت کاری) و خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک، آندایز (آبکاری) و یا دکورال و خدمات جانبی مانند برشکاری و ماشینکاری و غیره بسته بندی و برای مشتریان محترم ارسال می گردد.
لازم به ذکر است که خدمات برشکاری پروفیل ناودانی آلومینیوم با توجه به ابعاد برش که توسط مشتری ارائه می گردد و با دستگاه سی ان سی (CNC) بصورت دقیق و مطابق با ابعاد برش ارائه شده، صورت می پذیرد.

ناودانی آلومینیوم

خرید ناودانی آلومینیوم

تولید پروفیل ناودانی آلومینیوم در ابعاد و ضخامت های مختلف همراه با نظارت تیم فنی واحد کنترل کیفیت صورت می گیرد. جهت خرید ناودانی آلومینیوم و ثبت سفارش با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

جهت بازدید مقاطع پروفیل ناودانی آلومینیوم به همراه مشخصات فنی کلیک نمایید: پروفیل ناودانی آلومینیوم

در اینجا به برخی از مقاطع پرکاربرد پروفیل ناودانی آلومینیوم اشاره می کنیم:

ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم

بیشتر بدانید: براش پروفیل آلومینیوم چیست؟

ویژگی های پروفیل ناودانی آلومینیوم

  • شکل‌پذیر بودن و انعطاف پذیری  پروفیل ناودانی آلومینیوم از ویژگی های بسیار مهم این پروفیل می باشد و باعث می شود به راحتی خم و به اشکال مختلف درآید و همین دلیل باعث شده است که از آن به عنوان جایگزین بسیار مناسب فلز آهن استفاده شود.
  • یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم پروفیل ناودانی آلومینیوم وزن بسیار سبک آن نسبت به سایر فلزات مانند آهن است و همین علت باعث شده است در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار گیرد.
  • زیبایی و شکیل بودن از دیگر ویژگی های پروفیل ناودانی آلومینیوم می باشد.

ناودانی آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: پروفیل سپری آلومینیوم

  • ویژگی بسیار مهم دیگر پروفیل ناودانی آلومینیوم که باعث شده است در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار گیرد، مقاومت و استحکام بسیار بالای ناودانی آلومینیوم می باشد.
  • نصب سریع و راحت و ساده یکی دیگر از ویژگی های پروفیل ناودانی آلومینیوم می باشد.
  • غیر قابل اشتعال بودن یکی دیگر از ویژگی های پروفیل ناودانی آلومینیوم می باشد.

ناودانی آلومینیوم

مقاله پیشنهادی: پروفیل پاسار چیست؟

  • پروفیل ناودانی آلومینیوم استحکام بسیار بالا در شرایط متنوع جوی و آب و هوایی دارد.
  • قابلیت جوشکاری از مهم ترین ویژگی های پروفیل ناودانی آلومینیوم می باشد.
  • پروفیل ناودانی آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارد که در انتخاب آن بسیار تاثیرگذار بوده است.
  • پروفیل ناودانی آلومینیوم قابلیت بازیافت دارد.

ناودانی آلومینیوم

آشنایی با تولیدات گروه مهندسی فیلت: اتصالات پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی

کاربردهای پروفیل ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم، پروفیلی است که در ابعاد و اندازه ای بسیار متنوع تولید می شود و به همین دلیل در بسیاری از صنایع و کسب و کارها و حتی در منازل مورد استفاده قرار می گیرد که در ذیل به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

پروفیل های ناودانی آلومینیوم در صنعت خودرو سازی (ساخت شاسی تریلرها و کشنده ها)، صنعت ساختمانی و عمران (سیمانکاری نمای ساختمانی به عنوان پروفیل ناودانی سیمانکاری)، ساخت چهارچوب در و پنجره، ساخت یراق و دستگیره ها، ساخت انواع اسکلت سازه ها و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بدانید: ورق کامپوزیت آلومینیوم چیست؟

ناودانی آلومینیوم

قیمت ناودانی آلومینیوم

ناودانی آلومینیوم کاربردهای فراوانی دارد و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل در ابعاد و سایزهای متنوع تولید می شود و با توجه به ابعاد آن و نوع تولید، که هم به صورت اکسترود و هم به صورت تغییر شکل ورق آلومینیوم تولید می شود قیمت های مختلفی دارد. جهت اطلاع از قیمت های ناودانی آلومینیوم با کارشناسان فنی گروه مهندسی فیلت تماس حاصل فرمایید.

گروه مهندسی فیلت؛
طراحی نقشه، ساخت قالب اكستروژن و تولید كننده پروفیل آلومینیوم در مقاطع عمومی و اختصاصی همراه با خدمات آندایزینگ و رنگ پودری الکترواستاتیک و برشکاری در خدمت مشتریان محترم و بزرگوار می باشد.
جهت مشاوره فنی و سفارش تماس حاصل فرمایید.
02144675798  09123018710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست